Restaurace v Olomouci

Café Mahler Olomouc

Olomouc > Café Mahler
Café Mahler
Horní Náměstí 11, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 08:00-22:00
Pá-So 08:00-24:00
Ne 10:00-21:30

Přijďte si osladit život, posedět, popovídat si, dát si výbornou kávu, zmrzlinový pohár, zmrzlinový koktejl, moučník či zákusek z naší vlastní výrobny.Mapa


Café Mahler - tipy, hodnocení, recenze

Dominika Kováčová
Tak do tohodle podniku už se nikdy nevratím. Takové chování personálu, které jsem dnes zažila v téhle cukrárně jsem v životě nezažila ! Při příchodu nás ani jeden ze tří zaměstnanců nepozdravil. Čekali jsme 15 minut, než si nás někdo všiml. Pití jsme se dočkaly jen dvě z pěti. Během dlouhého čekání jsme nemohly přeslechnout nadávky na zákazníky typu ,, ta kunda,, atd... Vrchol všeho bylo, když do číšníka omylem drcla stará dáma a číšník začal na celou cukrárnu křičet, jestli ta stará kráva s obří prdelí nemohla uhnout. ????? To jako vážně ????? Majitel by se měl zamyslet, koho zaměstnává, protože servis je hlavní tváří podniku! Chápu, že měli plnou zahrádku a měli o to víc práce, ale to nemění nic na tom, že se k lidem chovali jak prasata! Číšník menšího vzrůstu by se měl stydět, protože takový člověk nemá co dělat v gastronomii.

Marlen Bezděkovuá
moc mě mrzí že už nemáte zákusky, které jste tam prodávali dříve, byli je jedidenčné at to byl takový roládkový kmen, ale co nejvíce postrádáme s kamáradkami, je Jogurtový chlebík, který měl moc dobrou chut, byl bílý,. nikde jsem tak dobrý nejedla, ted to to už vůnec nemáte, asi jste změnili dodavatele pa m, je to škoda, proto ted chodíme do Opery.

Petr Souvlaki
Žvanírna olomouckých trpitelek. Nelze neposlouchat. Případný chuťový zážitek zde zcela zaniká. Příště jinam, provozovateli promiň.

Vojtěch N.
Heslo na wi-fi je cafe2014mahler

Martina H.
Nejlepší roky už má kavárna za sebou. Obsluha svižná a ochotná, ale rozpačitý dojem nezachrání. A navíc se tu kouří.

Petr K.
Pokud hledáte étos pozdních '80 a raných '90 let, tak jste právě našli. Na kafe se ale v Olomouci chodí jinam...

Xpm O.
Kafe se dalo, palacinky mrazene, celkove nic moc.

Kateřina B.
heslo wifi: cafe2014mahler

Arifah I.
Wifi is: wifi2012

Adam V.
Děs a hrůza, káva nechutná, doslova!

Katka K.
Skvělý krtkův dort!

Jiri A.
Cappuccino dort sice vypada hezky, ale je bez chuti.

Jan M.
Café s příchutí tiramisu - zmrzlina tiramisu ucházející, káva otřesná! Tohle fakt ne!!

Vera J.
Od doby mého dětsví zde šla kvalita dolů a cena nahoru. Hledáte-li zaručeně nejodpornější kávu ve městě, Mahler a nedaleké Destiny bojují o medailové pozice...

Daria V.
Wifi password: wifi2012, not "wifiwifi"

Josef V.
Velmi pomala obsluha na zahradce. Dorty prumerne. Kafe fajn. Zahradka je celkem hezka, kavarna samotna uvnitr je peklo 90 let.

Jan H.
Dobré zákusky i zmrzlina akorát ta káva trošku pokulhává

Radek
Tradiční olomoucká kavárna v centru města s kuřackým i nekuřáckým prostorem. Nemožnost platit kartou.