Restaurace v Olomouci

Denisova šest Olomouc

Olomouc > Denisova šest
Denisova šest
Denisova 6, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 10:00-22:00
Pá-So 10:00-23:00
Ne 10:00-20:00

Útulný polévkový bar, kavárna a restaurace — 3 v 1. Neváhejte a ochutnejte ten nejlepší hovězí vývar, jako od babičky. Vychutnávejte výbornou českou kuchyni.Mapa


Denisova šest - tipy, hodnocení, recenze

Harley
Polévku jsem vrátil. Bez chuti prostě voda . Druhý chod mizérie. U vedlejšího stolu zákazník polévku po první lžíci vrátil zvedl se a odešel. A to měl polévku rajskou , tedy jinou. Pokud nevyhodí kuchaře brzy skončí. Moje chyba pokud je polévka hnus měl jsem se zvednout a odejít o dům dále. Je to vždy varování. Nejsem žádný gurmán, ale takový pokrm bych nedal ani nepříteli . Farmářské kuře a bramborový knedlík bylo bez chuti. Vzhled na talíři první rok učební obor kuchař. Nikdy více.

Věra D.
Obsluha příjemná, jídlo podle menu průměrné - nenadchlo ani neurazilo, Pavlovo s malinovou omáčkou bez zakysanky, poživatelné z 1/3 - spodek tvrdý jako turecký med, nebylo možno ani rozkrojit. Pro mne velké zklamání, jeli jsme kvůli tomu.

Oldrich Cernosek
Velice prijemna restaurace ve vsech ohledech, jejich rizoto s kapustou a klobasou me prekvapilo skvelou chuti, neni mozne nic vytknout.