Restaurace v Olomouci

Kavárna Opera Olomouc

Olomouc > Kavárna Opera
Restaurace Olomouc
Horní náměstí 21, Olomouc
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-22:00
So 08:00-23:00
Ne 10:00-21:00
Tel: 585 209 918
724 486 192

Operu najdete v srdci města. A v srdci vám zůstane. Stylově si pochutnáte na domácích specialitách, výjimečné pizze a ke kávě si můžete objednat některou z našich cukrářských skvostů.Mapa


Kavárna Opera - tipy, hodnocení, recenze

Anonym
Když jsem do restaurace přišel udělal na mně dojem jak interiér tak i obsluha...Na Pizzu jsem nečekal dlouho,navíc ji měli výbornou..Až při placení se ukázalo jaká je obsluha pod skořápkou..Všichni jsme si jídlo zaplatili ale obsluha pořád tvrdila že jsme jedno jídlo nezaplatili..Navíc nám ani při placení nevydala účtenku...

Petr Souvlaki
Podnik na strategickém místě. Interiér ničím nepřekvapí. Drbárna snad všech olomouckých matek. Pomluvy chlapů dotírající vysokými kmitočty ze všech stran. Nelze nevnímat. Kvílící děti bez dozoru. Rychle do sebe hodit objednané a pryč, už aby to bylo. Obsluha jen nevšímavě prochází, bůhví čím zaneprázdněna...

evelína
zákusky ,kafe luxus obsuha nic moc a to je škoda

Bára
Jídlo, pití, zákusky vše vynikající, ale ta obsluha... hrůza, neochotná, pomalá, obslouží vás a už se více nezastaví, o placení si člověk musí poprosit. To samé jak v Šantovce, tak i na náměstí.

Jana
Šíleně pomalá a neochotná obsluha !!!

Alexander K.
Beware, they are not serving tap water. Nice caffe otherwise.

Strider S.
view, coffees, cakes

Mina N.
Delicious crep! Nice place for kids to play.

Andrii L.
Nice latte, as it should be. Nice chocollate cake. 2 sections: smoking and non.

Derya G.
Nice cakes ;) 😋

Petr K.
Interiér kavárny prošel obměnou. Není to zlé. Snídaně stále OK.

Viktor Z.
Good for a quick coffee in the very centre of the town.

Michal
Obsluha neprijemna,poledni menu taky za nic nestoji. Priste pujdu jinam. Prijemnych podniku je v Olomouci dost.

Robert
Very good desserts and coffee. Service seems to be a little bit slower but it's a cafe not a fast food.

Adam S.
Jídlo v pořádku, horší už je to s kávou a dezerty..

Xpm O.
Jidlo i piti dobry, ale nic extra bomba, co by me sem privedlo znova. Obsluha se pta na prani behem chuze, neco je personalne evidentne spatne. Pokud vsak nebazirujete na profesionalite, doporucuji.

Moni M.
Skvělá pizza, příjemná a hezká obsluha, pěkný výhled na vánočně osvětlené náměstí

Petra M.
Detsky koutek

Tinni T.
Great location and good desserts, but that's about it. Its little too over priced and the service is one of the most awful ones.

Adam F.
Takhle drzého číšníka jsem ještě nezažil -.- Dýško nebude :D

Tomáš C.
Dřív jsem se tu dobře najedl, ale při posledních návštěvách jsem byl zklamaný. Obědové menu za moc nic nestojí. K tomu obsluha s kyselým obličejem a teměř bez zájmu. Pro mě dnes tak za 4.

Ben M.
Centrála všech maminek na mateřské. Nejhorší obsluha v Olomouci. ★★☆☆☆

Monika K.
Nejlepší káva

Michal M.
Obsluha opravdu takova jak se pise. Daiquiri panove nevideli ani z rychliku a oriskove frape bez jedineho naznaku orisku... K tomu vsemu pivo nevalne kvality. Takze nedoporucuji

Andrew N.
Typical tourist location restaurant. Food is OK, not too overpriced, good coffee & drinks but icecreams (pohar) & desserts are well worth the visit. Good location in the main square (Horni Namesti)

Martin X.
absolutne odflalnute cestoviny so zabudnutym parmezanom ako bonus a s palivostou si tiez kuchar uletel. spenatova pizza sa podobala skor na syrovo-sampionovu. ne a ne a ne, uz nikdy viac.

Kat D.
Nic moc jidlo, o obsluze radsi nemluvim.. Za ty penize to nestoji

Jonatan .
Místo pizzy s proscuitto crudo jsem dostal pizzu s nějakou seschlou tyrolskou sušenou šunkou. V Opeře si zjevně myslí že jsme všichni hloupí a nerozeznáme to, ale to je špatně.

Radoslav M.
Když tam přijdu mám pocit, že obsluha by mě nejraději vyhodila ... Za ty peníze a tak nepříjemnou a pomalou obsluhu to opravdu nestojí ..

Najiha A.
Password wifi: 5852099189

Martin X.
wifi password: 5852099189

Kamča S.
Nejlepší zakusky na celém světě. Vzdy když jsem v Ol nezapomenu sem jit. Obsluha kdyz je plno kapanek vazne ale to se promíjí;-)

Vladimir Z.
Pretty awful espresso-based drinks (e.g. cappuccino), a nice selection of desserts, though. Also, check out the hairdresser's at the back, they're good and any coffee ordered there is half-priced.

Tomáš K.
Mají také snídaňové menu 8-10 hod.

Misa J.
Free internet connexion and good coffee :-)