Restaurace v Olomouci

Michalský výpad Olomouc

Olomouc > Michalský výpad
Michalský výpad
Blažejské náměstí 10, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-22:00
Pá 11:00-23:00
So 11:00-00:00
Ne zavřeno

Přijďte k nám pohodově posedět do tradiční nekuřácké restaurace v centru Olomouce. Můžete očekávat příjemný, rychlý personál a hlavně opravdovou řadu vybraných specialit.Mapa


Michalský výpad - tipy, hodnocení, recenze

Petr Souvlaki
Kdysi vyhlášená restaurace. Z toho se ale věčně existovat nedá! Čekání na 1. příchod obsluhy nepřijatelně dlouhé. Po naději, že si vás konečně všimli, přijde ještě delší čekání na pokrm. Je vám už jedno co to bude a kolik to bude stát, jen aby to už bylo a rychle pryč!

Petra
Dneska jsem byla s kolegyni na Michalskem vypade. A NIKOMU nedoporučuji!!! Byly jsme tam po několikáté minule jsem říkala paní servíruje ze jestli tu mají nějakého provozního slečna mi jen řekla pan vedoucí je na místě a ukázala na nej. Nebudu to radši ani komentovat ale ze tahle restaurace funguje by neškodilo si koupit nějakou košili a společenské boty a ne botasky. Pouze můj názor. Jídlo komentovat nebudu i další naši kolegové tam přestali chodit. Na zacatku to bylo skvěle ale od jistě doby kdy tam není manager (provozní) tak to nefunguje!!! A pokud tam je tak by se měl nás sebou zamyslet! Nikomu nedoporučuji hrůza!!!

Ondra
Kuřecí medailonky gratinované v zapékací misce. Brambory byly po chuti staré a nedovařené (i moje spolustolovnice s tím po ochutnání souhlasila). Po pár soustech jsem to vzdal a chtěl vrátit jídlo. Obsluha se zeptala, zda je tedy chci ještě dopéct! To jsem odmítl a tak odnesla jídlo pryč. Po pěti minutách se servírka vrátila se slovy, že jídlo mi naúčtují, protože se celý personál shodnul, že brambory jsou udělané dost (asi jim šlo o zaplacení jídla). Raději si zajděte do globusu, za třetinovou cenu a brambory umí uvařit. Michalský Výpad UŽ NIKDY!

Petr
Do Výpadu chodíme s kolegy a kamarády v podstatě od jeho vzniku. Ze začátku to byla jedna z top restaurací v Olomouci - skvělé jídlo, příjemná obsluha, příjemné prostředí. Vždy jsem ji všem doporučoval a \"zaručoval se za ni\". Léta běžela a z malé komorní restaurace s pár místy se stal velký podnik, který si stále držel svou kvalitu, což jsem opět obdivoval. A JAK DNES??? Tento rok (2014) byla opět zvětšena kapacita. Tímto rozšířením ale byla nejspíš překročena nějaká hranice a vše se začíná kazit. Letošní letní obsluha je katastrofická - nekonečné čekání na vše, příšerné chování obsluhy, zmatky a neorganizovanost. I kvalita jídla šla lehce dolů (zatím ale stále Olomoucký nadprůměr). Před návštěvou se tady obrňte trpělivostí (zaručeně si počkáte na objednávku, donášku jídla i placení) a připravte se na otrávený personál, který dělá spousty chyb. Je mi líto, že musím na svou oblíbenou restauraci psát takovou recenzi, ale doufám, že si ji třeba všimne i provozní a vše se vrátí na správnou kolej.