Restaurace v Olomouci

Mikulovská restaurace a vinárna Olomouc

Olomouc > Mikulovská restaurace a vinárna
Restaurace Olomouc
28.října 3, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 10:30-23:00
Pá 10:30-01:00
So 11:30-01:00
Ne 11:30-22:00
Tel: 585 242 704

Příjemná restaurace s vinárnou v centru města. Restaurace vám muže nabídnout sklepní vinárnu a grilování ve sklepní části restaurace. Možnost rezervace vinárny pro podnikové večírky.Mapa


Mikulovská restaurace a vinárna - tipy, hodnocení, recenze

Petr Souvlaki
Do sklepení vinárny obsluha prakticky nedorazí, ale možná je to dobře - je čas vzpomínat na staré časy, kdy vstup do těchto prostor byl odjinud, kdy to tady žilo!

uz nikdy vic!!!!
Obsluha stoji za uplny hovno. nechutne namyslena cernovlasa pizda!! Celkove cela restaurace stoji za hovno. A az doma jsme zjistili ze jsme zaplatili o dve stovky vic takze pani nas okradla! A tohle neni ojedi neli pripad!!!!zlodeji uz od vedeni!!!

Vašek Kolbasa
Měli jsme polední menu 31.12.2014. Bramboračka + kachna se zelím, plzeň. Pivo ušlo. Polévka i druhé jídlo bylo značně přesolené, maso tuhé, bramborový knedlík nelezl do krku. Už tam víckrát nepůjdeme.

Jakub H.
Obsluha kontroluje nove prichozi na zahradce zhruba jednou za pul hodiny. Kdyz si objednate espresso, dostanete neco jineho.

Ragovaneg S.
Obsluha dost mimo.. nejdřív donesou pití, pak se teprve začnou omlouvat, že objednaná jídla už nemají, načež se hrozně diví, že odcházíme...

Mira K.
Nejhorší žebra co jsem kdy měl. Nedoporučuji. Omyl kuchaře.

Jonas B.
Arogantní obsluha vyhazuje hosty 30 min před koncem otevírací doby.

Marek M.
Vinárna kde nemají džbánky s vínem. Něco je špatně...