Restaurace v Olomouci

Na pile Olomouc

Olomouc > Na pile
Na pile
Pavlovická 31, Olomouc
Otevírací doba
Po-So 11:00-23:00
Ne 11:00-22:00

Každý pracovní den vaříme výborné polední menu - výběr z 8 druhů jídel, nabízíme vynikající zapékaná jídla, minutkovou kuchyni a tu největší pizzu ve městě.Mapa


Na pile - tipy, hodnocení, recenze

Emilie
NEDOPORUČUJI, objednaná pizza byla doručena až po telefonické urgenci po dvou hodinách od objednání a navíc studená.

Miloš
Jako normální jídlo za dobrý ceny. Pivo normální,točený limonády,jsou rychlí. Nic víc nechci. Za mě spokojenost.

buldok33
NEDOPORUČUJI, chtěl jsem si objednat pizzu, ale nebylo možné se dovolat, půl hodiny to zvonilo a nikdo nezvedal, tak jsem si došel do restaurace osobně a při vstupu jsem telefonem volal na číslo pro obj. pizzy a jaký byl můj užas, barman stál nečinně blízko zvonícího telefonu, který nezvedl ani po delší době.Když jsem došel k výčepnímu pultu tak se mě zeptal jaké mám přání, a tak jsem mu vysvětlíl proč tam jsem a zeptal jsem se proč ten telefon nezvedl.Odpovědi jsem se nedočkal a byl jsem odkázán udajně na nějakého "vedoucího",který sice přišel, ale bavil se se mnou jako kdybych mu od p... odpadl, do toho zvonil telefon, když jsem mu řekl proč ho nezvedne,tak odvětil, jestli se ma posrat!! Je to k neuvěření,po těchto slovech odkráčel a ,na muj dotaz co je vlastně zač dostalo se mi další pěkné odpovědi"co je mi potom. Takže pokud si chcete objednat, tak vám telefon nejspíš nikdo nezvedne a taky se vám může stát,pokud se vám podaří si pizzu objednat, že vám ji dovezou spálenou, studenou nebo nedopečenou,jako už se párkrát někomu stalo,nejenom nám.

Zuzana
Jedno z nejhorších co jsem kdy zažila. Mám nezapomenutelný zážitek. V hospodě nás bylo 4 lidi dohromady. Má rodina a nějaký pán. Objednali jsme si jídlo, pití, obsluha byla příjemná. Pak se to stalo. Na talíři mi přistál kuř.řízek+hranolky - OK, ale obloha??? TEĎ NEPŘEHÁNÍM A KAŽDÉHO VARUJI. Dostala jsem načernalé rajče, tak 1rok oschlý okurek, jak vytažený z koše a zelí bylo na krajích zelené až bílé - mechovité. Kupodivu jsem snědla maso + hranolky a po jídle jsem si nechala zavolat kuchaře. Vedla jsem k němu asi 15min monolog o tom, že tento pán se zřejmě minul povolání, že je totální hověz, když si dovolí tohle zákazníkovi naservírovat. Až jsem se vyřvala, nabrala jsem zeleninu na příbor a dala mu jej před obličej ať to předemnou \"kuchař\" sní - odmítl, že by to ani on nejedl. Omlouval se. Jídlo jsme samozřejmě neplatili ani pití, ikdyž jsme chtěli. Ostatní členové rodiny měli jiné jídlo a byli přiměřeně spokojeni. Když jsme se chystali odcházet, zvedl se ten 4. zákazník a chtěl utéci bez placení. Barman ho chytl za flígr a zatáhl zpátky. Žduchali se, pokřikovali na sebe a barman chtěl nechat zaplatit úhradu od zákazníka. Zákazník se naštval a hodil popelník do poliček, kde za barem byly skleničky. JAKO MOHU VŘELE TUTO RÁDOBY RESTAURACI NEDOPORUČIT !

Adriana S.
Pizza je výborná a veliká.Avšak nedoporučuji si ji objednávat domů,protože jsme čekali dvě hodiny(bohužel to nebylo jen jednou),pizzu za téměř 200,-si nepředstavuji,že ji budu muset ohřívat v troubě.

Pavel H.
Moje oblíbená restaurace v klidnější části Olomouce.

Marek S.
Hospoda s velkou pizzou, rádi zajdeme. Nečekejte kulinářský zážitek, klasická Česká pizza :-)

Pavel B.
Super pizzy, jedna stačí i pro dvě osoby.

Honza B.
Otřesná pizza. Hnusné těsto, nekvalitní přísady.

Veronika
Na hospodu vynikající, velká pizza za dobrou cenu :-)

Pavel
Podmirove pivo, presolena polevka a z rizku tekl olej... Nejde dodat nic jineho, nez fuj!

Petr H.
Nikdy více!

Petr V.
Kromě měniček si radši nic nedávat ostatní jídla nejsou moc chutná

Pa .
Pokud chcete chutné jídlo, jdete jinam.