Restaurace v Olomouci

Podkova Olomouc

Olomouc > Podkova
Podkova
Koželužská 31, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-22:00
Pá-So 11:00-22:30
Ne 12:00-19:00

K restauraci Podkova patří příprava pokrmů na mohutném vnitřním grilu přímo před zraky hostů, včetně grilovaného selete a řady dalších lahůdek, prvotřídní a příjemná obsluha, nabídka kvalitních vín a v neposlední řadě i příjemné ceny.Mapa


Podkova - tipy, hodnocení, recenze

Radek
Přestože se restaurace tváří jako lepší podnik (vzhled, vyšší ceny,..), není tomu tak! Po příchodu si nás dlouho nikdo nevšímal, přestože bylo poloprázdno, a na našem stole byly ještě použité sklenice a ubrousky. Jídelní lístek jsme dostali asi až po 10 minutách sezení. Objednali jsme si vegetariánské jídlo (uvedená váha 300 g), ale donesli nám jídlo ve stylu předkrmu a snad poloviční gramáží. K tomu nám servírka vnutila předraženou minibagetku za 35 kč(!!!) a džbán vody za 25 kč (!!!). Pak jsem si objednali medovník, ale byl nám přinesen oschlý ztvrdlý kousek, který jsem odmítli jíst a vrátili jsme to číšníkovi. Při placení se nám ani neomluvili. Nechali jsme tam čtyři stovky, ale vůbec jsme se nenajedli. Tuto restauraci nedoporučujeme!!!!

Petr L.
Extremly bad service. Be ware of this place. It is tourist trap!

Tomáš K.
Obsluha celkem nepříjemná, jídlo podprůměrné. V odpolední době obědů jsem seděl v rastauraci sám to asi o něčem vypovídá. Znovu už bych to tu nenavštívil .

Veronika .
Wifi password: PoDkova2014

Ján
Great place for wedding ceremonies or company party. Good meal, nice staff. Design should be renovated.

Jakub K.
Krásné příjemné prostředí a výborné jídlo :)

Jan V.
Každý den od 14 do 17 káva a zákusek za 60,-

Jan V.
Skvělá kuchyně a profesionální obsluha, příjemné prostředí. Spokojenost.

Terka F.
Prijemne posezeni, vyborne jidlo. Nemam namitek.

Roman
Výborné menu !

Petr K.
Wifi password MiRapodkova42