Restaurace v Olomouci

Podkova Olomouc

Olomouc > Podkova
Podkova
Koželužská 31, Olomouc
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-22:00
Pá-So 11:00-22:30
Ne 12:00-19:00

K restauraci Podkova patří příprava pokrmů na mohutném vnitřním grilu přímo před zraky hostů, včetně grilovaného selete a řady dalších lahůdek, prvotřídní a příjemná obsluha, nabídka kvalitních vín a v neposlední řadě i příjemné ceny.Mapa


Podkova - tipy, hodnocení, recenze

Radek
Přestože se restaurace tváří jako lepší podnik (vzhled, vyšší ceny,..), není tomu tak! Po příchodu si nás dlouho nikdo nevšímal, přestože bylo poloprázdno, a na našem stole byly ještě použité sklenice a ubrousky. Jídelní lístek jsme dostali asi až po 10 minutách sezení. Objednali jsme si vegetariánské jídlo (uvedená váha 300 g), ale donesli nám jídlo ve stylu předkrmu a snad poloviční gramáží. K tomu nám servírka vnutila předraženou minibagetku za 35 kč(!!!) a džbán vody za 25 kč (!!!). Pak jsem si objednali medovník, ale byl nám přinesen oschlý ztvrdlý kousek, který jsem odmítli jíst a vrátili jsme to číšníkovi. Při placení se nám ani neomluvili. Nechali jsme tam čtyři stovky, ale vůbec jsme se nenajedli. Tuto restauraci nedoporučujeme!!!!

Veronika .
Wifi password: PoDkova2014

Ján
Great place for wedding ceremonies or company party. Good meal, nice staff. Design should be renovated.

Roman
Výborné menu !

Petr K.
Wifi password MiRapodkova42

Tomáš K.
Obsluha celkem nepříjemná, jídlo podprůměrné. V odpolední době obědů jsem seděl v rastauraci sám to asi o něčem vypovídá. Znovu už bych to tu nenavštívil .

Jakub K.
Krásné příjemné prostředí a výborné jídlo :)

Jan V.
Každý den od 14 do 17 káva a zákusek za 60,-

Jan V.
Skvělá kuchyně a profesionální obsluha, příjemné prostředí. Spokojenost.

Terka F.
Prijemne posezeni, vyborne jidlo. Nemam namitek.