Restaurace v Olomouci

Restaurace a penzion Archa Olomouc

Olomouc > Restaurace a penzion Archa
Restaurace Olomouc
Darwinova 39, Olomouc
Otevírací doba
Po 10:00-21:00
Út-So 10:00-22:00
Ne 10:00-21:00

V příjemném prostředí Archa restaurantu vám nabízíme široký výběr z jídel a nápojů české, moravské i mezinárodní kuchyně, které připravujeme pomocí nejmodernějších technologií .Mapa


Restaurace a penzion Archa - tipy, hodnocení, recenze

Miroslav Struhař
ARCHA Restaurant, Penzion a Catering Po dnešní zkušenosti s absolutní neschopností personálu tohoto podniku už mě tam nikdo neuvidí. 3.10. jsme si telefonicky rezervovali stůl pro 14 osob+ 7měsíční dcera, paní mám řekla, že není problém, že nám stůl i nazdobí a pokud by byl nějaký problém, tak zavolá. Nevolali, a tak jsme dnes, po vítání občánků přijeli na Archu a paní nám bez jakékoli omluvy řekla, že dnes mají svatbu, že jsme asi volali do jiné hospody a že nás ani nemá zapsané v knize rezervací :-( Takže jsme museli narychlo sehnat jinou restauraci. V restauraci Arigone i přesto že měli plný salonek a připravovali akci na odpoledne, byli natolik ochotni a během 27 minut nám připravili sváteční stůl. Obsluha byla příjemná, jídlo chutné, prostředí příjemné,...

Petra
Jidlo a prostredni fajn, obsluha neprijemna a arogantni. Diky kyselemu obliceji servirky bych si ten obed dala radeji jinde.

Jiří
Naprostá tragédie !!! Na moravského vrabce jsme čekali přes hodinu. Mezi tím servírka se 2x Kotala, zda jsme si objednali svíčkovou. Knedlíky rozblentane, maso tuhé, zelí hnus, a za takové jídlo chtějí 169 Kč. Divná obsluha, arogantní. Ač jsme byli na výletě, tuto restauraci přátelům nedoporučujeme.

Monika
Všechno špatně, obsluha neměla vůbec zájem nás obsloužit a čekali jsme až si dojí oběd normálně u stolu :))))) ( obsazenost cca 7 lidí v celé restauraci ) prostě k smíchu :)))) Sbalili jsme se a odešli, nikdy více, obedové menu jen jedno jídlo ....

Michal
Velmi pomalá (a lehce nechápavá) obsluha. Nebuďte překvapeni když na pánských toaletách náhle zůstanete zcela potmě.

Ji P.
Very slow service, all meat are little bit overpriced and end of all dirty plates and tables. Soup is made from frozen vegetable...

Ludek D.
Dobra rajcatova polévka a skvěle vychuceny zverinovy guláš, který byl ovšem studeny. Obsluha poměrně pomalá.

Michal M.
Jídelníček o pěti chodech, obsluha pomalá a to nebyl žádný nával. Na dva džusy čekat skoro 20min?! Toalety špinavé, dveře rozbité.. Jediné free wifi, ale to je standard snad všude.

Radek B.
Zima v šenku, pomalá obsluha bez zájmu, jídlo za hodinu i když osazenstvo za barem má nad hosty početní převahu. Pokrmy průměrné, předražené.

Marek K.
Exteriér a interiér super, ale to jídlo, za ty prachy dost slabý. Minutka - maso z konvektomatu, zkaremelizovaná cibulka byla šichta udělaná ráno nebo den dopředu, a na všem chemická hnědá šťáva.

Jana S.
Rajská polívka výborná, mají v nabídce Haagen Dazs zmrzku. Ale ta obsluha me HODNE zklamala :(

Marta C.
Nejpomalejsi obsluha na světe!!!

EM H.
Pribory by mohli nosit driv nez jidlo.. jinak to ujde.

Jaroslav C.
Svíčkovou s 5!

Honza H.
Žebra byla super, ale seděli jsme u stolu čtyři. Kolegyně už dojídala jídlo a já ještě nedostal ani vodu... Když jsme na to upozornili vedoucího, řekl, že je to v pořádku... Nikdy více...

Jiřík L.
Opravdu výborné steaky.WiFi zdarma. Bohužel,teplota v restauraci se pohybuje kolem 18 stupňů.Venku je lehce pod nulou.Není to poprvé,kdy jsme tu a je tu taková zima.Je to škoda, prostředí je příjemné.

Pavel B.
Jídlo průměrné. Zázvorový čaj byla jen horká voda bez chuti. Obsluha se snažila nás přesvědčit o opaku. Takže děkuji, ale znovu už ne.

Katka T.
Vynikající jsou batátové hranolky

Radim S.
Ve větším návalu v poledne v kuchyni brutálně nestíhají, ikdyz mají uz tak skromný jídelní lístek ještě zkrácený. Jinak pekna restaurace a jídlo je dobre za rozumne ceny. WiFi zdarma :-)

Josef R.
Docela dobrá svíčková

Petr F.
Pěkná restaurace, mohlo by však být bohatší jídelní lístek

Tom Z.
dobré a vcelku levné jídlo(na to co nabízí) přímo u ZOO